Dokumentacyjna fotografia stomatologiczna

Terminy kursów


Dokumentacyjna Fotografia Stomatologiczna

Dokumentacja fotograficzna jest nieodłączną częścią współczesnej stomatologii. Jest niezbędna w stomatologii zachowawczej, estetycznej (efekt przed i po), w chirurgii, ortodoncji oraz w kompleksowym leczeniu pacjentów oraz np. wg protokołu Koisa, Dawsona itp.

Fotografia jest też cennym narzędziem w komunikacji z pacjentem ale również między lekarzem a laboratorium protetycznym. Dla uzyskania dobrych efektów w fotografii stomatologicznej, nie potrzeba szczególnych zdolności, są one w zasięgu każdego z nas. Co więcej, powtarzalna dokumentacja fotograficzna, dobrej jakości jest potrzebna jako ilustracja przypadków do prezentacji, konferencji i publikacji naukowych. Podczas kursu teoria stanowi wprowadzenie do fotografii ale kluczowe są zajęcia praktyczne, dzięki czemu uczestnicy mogą nauczyć się jak uzyskać powtarzalne efekty i dobrą jakość zdjęć, w codziennej pracy.

W kursie można uczestniczyć z własnym sprzętem i poćwiczyć ustawienia poszczególnych parametrów lub skorzystać ze sprzętu wykładowcy. Możliwe rekomendacje optymalnych zestawów dla danej praktyki.

Cena kursu: 1250 zł

Nr rachunku bankowego: 23 1140 2004 0000 3102 7608 9642